Overwritten


"Nikdo neví, co je smrt, a přece se jí všichni bojí, jako by uznávali, že je největším zlem,
třeba je pro člověka největším dobrem."
- Platón

Srpen 2014

Chemtrails

11. srpna 2014 v 20:22 | Snow |  Odpad
Nevím, jestli sem tento článek patří nebo ne, ale rozhodně vás nechci nutit ho číst. Jen jsem narazila na několik videí a chci vám něco sdělit nebo se zeptat, nevím.
Jen chci napsat tento článek, protože mě teorie chemtrails zaujala. Dám vám sem i jedno z videí, na které jsem se dívala.
Takže, asi začneme... :)

VI. Kapitola

9. srpna 2014 v 19:51 | Snow |  Drakie

6


Během oběda se schovávám. Uvědomuju si, že se chovám jako srab, ale při pohledu na dvoukřídlé dveře vedoucí do obrovské jídelny se mi udělalo zle. Neuměla jsem si představit, že bych vešla dovnitř.
Raději se courám po chodbách. Je mi jedno, že mi kručí v žaludku a že jsem v tom Tamru nechala samotnou. Tak nějak totiž tuším, že ona to hravě zvládne. Aspoň si to snažím namluvit. Na dnešní den přece čeká už od mala. Od chvíle, kdy jsem se převtělila a ona ne. Kdy si jí Cassian přestal všímat a začal pro ni představovat nedosažitelný sen.
Objevím knihovnu. Nasaju zatuchlou vůni knih a začnu si vychutnávat ticho. Sednu si ke stolku u okna s výhledem na školní dvůr. Položím si hlavu na umakartovou desku a počkám, až zazvoní.
Zbytek vyučování už nějak přečkám. Uleví se mi, až když je přede mnou poslední hodina. Už to mám skoro za sebou.
Studovna, kde mám mít sedmou hodinu, je plná studentů, kteří nesmí cvičit nebo mají v nějakém předmětu špatné známky. Vím to od Nathana, který mě nerozlučně provází od páté hodiny.